Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 02 2024 00:05:22
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 2
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Glaseer - mage
Glaseer
Tag

Hozzászólások: 7
Regisztrált: 2014.11.04
Elküldve: 05-11-2014 21:42
Alap infók
- Karakternév: Glaseer

- Kaszt: Mage

- Faj: Undead (WoD racial update miatt nem trollt kezdtem)

- Talent-spec: Jelenleg Arcane

- /played (90-en és összesen): Nem akartam transferelni a magemet, ezért ezen a karakteremen csak 7 nap van, de magel összesen 197 nap a played. Összesen 320-330.

- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Valamiért minden RPGben spellcasterrel kezdek, azok közül is a papírból készült dd-ket preferálom. WoWban találhatóak közül pedig ez (anno) a mage volt.

- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: Főleg új contentnél és overhauloknál. Emellett a top guildek logjait és playereit követem.

- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Mivel MoPban mistweaver volt a mainem, jelenleg ő az egyetlen használható altom. Egy shamant fogok 90re boostolni, amit resto/ele shamanként szeretnék 100on raideltetni.

- Milyen guildekben voltál eddig?: Bloodfeather: Darksun, Jinxed, Infinity / Bloodscalp: Renesis / Ragnaros: Renesis

- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: Darksunból kiléptem, nem bírtam a 7-8 órás raideket. A Jinxed Naxxramas progressben oszlott fel még Vanillában, ezután BCig visszavonultam. BCben pár régi baráttal újjáélesztettük a guildet, ami egy névváltás után Infinityként üzemelt ICC végéig. Itt egy kicsit kiégtem a játéktól, így nem tudtam eleget tenni sem GM sem raidleader kötelességeimnek, ezért abbahagytam a játékot. Cataban új életet kezdtünk és átjöttünk Bloodscalpra, ahol beléptünk legelső magyar guildembe, a Renesisbe. MoPban miután Ragnára költözött a guild a két 10es csapata szétvált, majd rengetek huzavona után feloszlottunk. Ezután újfent abbahagytam a raidelést. Jelenleg mint casual a Voodooban vagyok.

- Referenciák?: -

- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Glaseer/advanced

IRL:
- Kor: 25

- Milyen szinten beszélsz angolul?: Felsőfokú nyelvvizsgát szereztem

- Van-e TSed?: Igen

- És mikrofonod?: Persze, és sajnos nem is félek használni

- Írj valamit magadról: Ádámnak hívnak, kettő éve fejeztem be egyetemi tanulmányaimat, azóta egy nemzetközi segélyszervezetnél dolgozom. A legnagyobb hobbim sajnos még felnőtt fejjel is a kockulás, legyen az PC/konzol/handheld, ki kell próbálnom mindent. Emellett sajnos az alkoholt és a vele járó szocializálódást sem vetem meg hétvégente. Néha a kettő dolog összecsúszik. Emellett imádok utazni, amennyire tehetem járom a Világot.

Raidek:

- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?:
Vanilla
Clear: MC, Zul Gurub, AQ20, BWL
Progress: AQ40 7/9 Naxxramas: 3/15
BC
Clear: Karazhan, Gruul, Magtheridon, SSC, MH
Progress: BT 6/9, shadow gear res kifarmolása után oszlott a guild
WotLK
Clear (10 és 25): Naxxramas, Eye of Eternity, Obsidian Sanctum, Ulduar, TotC, ICC
Clear Hard Modes (10 men): Glory of the Ulduar raider
Progressed - HMs first tier: 12/16
Cataclysm
Cleared: Normal BWD, BoT, Throne of the Four Winds
Progressed: HC BWD 4/6, BoT 1/5, ToFW 1/2 - ezt az expansiont gyűlöltem, MoPig visszavonultam
Mists
Cleared: Normal MGV, HoF, ToES, ToT
HC MGV (curve), HoF (curve), ToES
Progressed: HC ToT 5/12

- Hány raidet tudsz vállalni hetente?: 4, progress időszakban 5

- Hogyan készülsz fel a raidekre?: Új boss esetén taktik olvasás/bosskill guide nézés, flask poti és kaja egész estére

- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: CS 1.5 és 1.6, kb 4 évig - ekkor megjelent a WoW. CS:S 2 év. SWTOR 2 hónap, szerver kihalás miatt abbahagytam. FPS rajongóként néha CoD, de főleg Battlefield (3-4), mind a mai napig, de csak hobbiként.

- Mi alapján állítod össze a geared?: Utána olvasok ahogyan a classomnak is. Az éppen aktuális specemnek megfelelő statokat keresem az itemeken.

- Milyen spell-rotationt használsz?: Pull előtt 2 seccel poti, mirror image, arcane blast x3 -PoM AB - 4x charge, ahogy a trinketek procolnak arcanepower, 2x arcane missile, addig ujra 100%on vagyok manaval. 2 supernova, ha arc missile procolt azokat ellövöm, ha 88% alá megyek manával akkor arcane barrage. A jelenlegi mana regen és set bonusok miatt szinte végig 4es arcane chargeon lehet maradni (sajnos ez csak normal ill. heroic tapasztalat). Amplify magic nagyobb raid dmg alatt. Dióhéjban: burst, utána a manámat szem előtt tartva arcane blast/missile, charge reset ha 90% alá megyek. Supernovat trinket prococcal használom max mana mellett (persze a második charge CDjére használom ha nincs szerencsém a proccal). Presence of Mind CDre.

- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Hogy a megfelelő gear megszerzése után általában egy buildet használhatunk

Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: Úgy hallottam, hogy nálatok content közben is verseny van a raid spotokért, ami a folyamatos teljesítés alapkövetelménye - ezzel a mentalitással pedig együtt jár a progress is. Emellett több ismerősöm is hozzátok jelentkezik illetve nálatok raidel, éppen ezért a hangulat sem lehet rossz.

- Ismersz-e valakit a guildből?: A régi Renesis tagokat

- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?: Mert egy aktív, sokat látott játékos vagyok, aki amellett, hogy haladni szeretne a raidekkel, ökörködni is szeret. Remélem hasonló embereket kerestek.

- Szereted a sört?: Miazhogy

- És a töményet?: Az alteregom amit előhoz belőlem igen - a velejáró macskajajt nem

- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: Amíg nem hajaz a klasszikus Onyxia wipe videóra, addig természetesen.

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:
CPU: Intel i3 2120 dual 3.30 Ghz
RAM: 6 Gb
GPU: Nvidia GTX 660

- Milyen internethozzáférésed van?: T-home 20 mega

- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): WeakAuras2, DBM, Skada, ElvUI

- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: WeakAuras - mert mindenre jó. Mageként a trinket/enchant és class procokat illetve az arcane chargeomat trackelem. DBM a boss timerek miatt, ElvUIt pedig a letisztult raidframe illetve barok miatt használom. Healerként grid és clique kombót használok. Grid a részletes framekért (debuff/buff tracker), clique pedig a framen való instant castolás miatt.

- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: Igen, a kezdetek óta
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: Igen

Egyéb:
- Screenshot az UIdról, raid környezetben: - bindek amik nem látszanak: 7-D, 8-A, 9es a Nagán van.

- Bármi más amit meg szeretnél osztani?: Látható a raid tapasztalatomon, hogy Vanillan illetve WoTLKen kívül többször is abbahagytam az aktív raidelést. Ennek fő oka az, hogy miután a legelső raid guildemet otthagytam, minden guildben raidleaderként illetve GMként tevékenykedtem. Szeretnék végre "csak" egy tag lenni. Csak a karakteremre és a progressre figyelni. Rengeteg hajszálam bánta a folyamatos drámákat / kilépő core membereket. Végre játszani szeretnék.

Az utolsó szó jogán pedig: Igen, sajnos ToT HC alatt újfent betelt a pohár. Ez azt jelenti, hogy kb egy év komoly raidelést kihagytam. De én úgy gondolom, hogy ez inkább a javamra fog válni - kipihenten tudok neki vágni ennek az expansionnek. Remélem kapok rá lehetőséget.

Köszi hogy végig olvastátok a regényemet, cu ingame!
Szerkesztette: Glaseer - 05-11-2014 21:43
Szerző RE: Glaseer - mage
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 10-11-2014 13:03
Heló.

Szeretnék veled beszélni, és ha lehetne, akkor még szerda előtt. Ma délután/este, vagy esetleg holnap délután. Jelezz vissza, hogy mikor érsz rá.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo66 hete
eccs87 hete
Roli97 hete
Eruwe117 hete
Schalyt148 hete