Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 03 2024 19:38:38
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Cassola - Resto Druid
Cassola
Tag

Hozzászólások: 3
Regisztrált: 2014.06.13
Elküldve: 14-06-2014 09:21
Sziasztok!

Alap infók
- Karakternév: Cassola
- Kaszt: Druid
- Faj: Troll
- Talent-spec: Restoration
- /played (90-en és összesen): 42 nap az összes, 41 nap 90-en
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Kezdetben sokat melee-ztem rugóval, de utána healre volt szükség, és mivel sosem szerettem egyhelyben állni és castolni, így a druid lett a nyerő :D
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: Inkább Icy Veins-t olvasok.
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Komolyabbak egyelőre nincsenek.
- Milyen guildekben voltál eddig?: Mikor el kezdtem eredetin játszani először egy angol guildhez csatlakoztam ragna alliban a Beverly Skillz-hez, majd Silver River, Hungry Hellhounds, Authoritas, Not Sure If Trolling, Blacksail Pirates
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: A Beverly Skillz-ben egy idő után megakadt a progress és még csak nem is magyarokkal voltam együtt, így a változás mellett döntöttem. A Silver Riverrel nem volt semmi gond, IRL miatt szüneteltettem a játékot, épp felvételiztem. Authoritasból haverom miatt léptem ki. A NotSIT-tel abszolút jó volt, szerettem ott lenni, de adódott egy elég komoly IRL gond, amit ha nem probléma csak privátban fejtenék ki. Igazából az a magyarázata, hogy miért csak ilyen gearben jelentkezem hozzátok. A Blacksail viszont egyszerűen nem az én stílusom, jó emberek, és rendesek, de ott nem érzem jól magam.

- Referenciák?: NotSIT-ben esetleg Soulburn igazolhatja, hogy nem vagyok bamba :D

- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Cassola/advanced


IRL:
- Kor: 22
- Milyen szinten beszélsz angolul?: Középszinten
- Van-e TSed?: Van
- És mikrofonod?: Van
- Írj valamit magadról: Egyetemen tanulok Debrecenben programtervező informatkusként, mellette egy cégnél vagyok gyakornok. Szabadidőben filmezek, programozok, sörözök a haverokkal és most a VB! :D

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: A rugóval az első guildem, amellyel már progresselni is tudtam a Beverly Skillz volt, itt Msv-t és Hof-ot sikerült clearelni 10 normban. Ezután kerültem a Silver River-be, ahol elég jól haladtunk a progress-szel, Msv-t öltük hc-ban, illetve HoF-ban 6/6 norm, TES 1/4 HC, de azután jött a felvételi, ami miatt inaktív lettem, és ekkor kezdődött egy bizonyos szünet. Nem sokkal később, mikor beharangozták SoO-t visszajöttem és szép lassan neki kezdtem a progress orientált guildek keresésébe. A Hungry Hellhounds-ban flexelgettünk, majd normot is el kezdtük, de nem jutottunk messzire. Az Authoritas-ban sikerült befejezni a norm progresst, és bele kezdeni a HC progressbe, 8/14 HC bossig jutottunk, azonban váltani szerettem volna, elsősorban haverom miatt, aki hordában kezdett el játszani, és engem is nagyon vonzott a horda. Így kerültem a NotSIT-hez, ahol 11/14HC bossig jutottam, bár ez már csak nekem volt progress :D

- Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Ha 5 raid van meghírdetve, akkor 5-öt, de a 4-et mindenképpen.
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: Megnézem akár leírásból, akár videóról az aktuális bossokat, ezekmellett poti, flask, kaja, gear rendben tartása, vagyis minden, ami kell max teljesítményhez.
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: Még takony koromban napi 26-27 órát codoztam osztálytársakkal, utána meg már jött a wow :D Illetve tudni kell még, hogy GTA fan vagyok
- Mi alapján állítod össze a geared?: Kezdetben Icy Veins-ről néztem, hogy mit javasolnak, vagy askmrrobot-ot kértem meg, hogy javasoljon valamit. Meg persze a már full hc-s druidokat is megnézem, hogy ők hogy látják jónak a dolgokat.
- Milyen spell-rotationt használsz?: Nourish van bebindelve mindenre :D, Viccet félretéve resto druidként nincs fix rota, de reju, wild growth, ami mindenképpen egyfolytában megy a lifebloommal együtt. A regrwoth, healing touch a setbonus proccal, ironbark pedig mindig helyzet függőek.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Inkább szimpátiának nevezném, mint kihívásnak, hogy kezemben van a raid élete :D


Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: Nagyon szimpatikus a hozzáállásotok, hogy maximálisan progress orientáltak vagytok, arról nem beszélve, hogy vannak játékosaitok, akik már BC vagy azelőtt óta játszanak. Ezt nyílván nem tudom utolérni, de szeretnék egy ilyen guildbe beilleszkedni és hosszútávon a hasznos tagja lenni.
- Ismersz-e valakit a guildből?: Nem sajnos, legalábbis remélem, hogy még nem :D
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?: Úgy gondolom tudnék hozzátenni a guild sikereihez, raideken komoly vagyok, odafigyelek arra, amit csinálok, de nem vagyok fapofa :D
- Szereted a sört?: Anya nem engedi :/
- És a töményet?: Nos tavaly volt egy "papír vagy meghúzni" fogadásom egy félliteres 20éves törköly házival, lement a fele, mely után 4 és fél órát töltöttem a slozin. Azóta csak óvatosan :D
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: Miután elküldött visszajönnék, hogy elküldhessen mégegyszer :D Egyébként lehet velem beszélni, szóval, ha gyökér lennék, nem vitatkoznék senkivel.

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: Vidikari: MSI R9 270 2GB, Memória: 8giga ram 1600Mhz, CPU: Intel i5-4670
- Milyen internethozzáférésed van?: 10Mbit
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): Elvui, dbm, recount
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: Az elvui lefed mindent, amire raid közben szükségem van. A többi csak kényelmi addon.
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: Igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: Igen

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?: Egyelőre szerintem mindent leírtam. Szmájlikat kikapcsoltam, mert szétbugolták a szöveget. Köszönöm, hogy elolvastátok és várom a válaszotokat.
Szerző RE: Cassola - Resto Druid
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 17-06-2014 12:45
Heló.

Szimpatikus apply. Szeretnék veled beszélni. Beszéljünk meg egy időpontot, amikor tudunk ingame találkozni. Sajnos én mostanság csak 6ig érek rá (ahogy olvastam tudod miértsmiley), de viszont kb minden nap megfelel. Célszerű lenne ma vagy esetleg holnap ezt megejteni.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerző RE: Cassola - Resto Druid
Cassola
Tag

Hozzászólások: 3
Regisztrált: 2014.06.13
Elküldve: 17-06-2014 12:58
Hello.

Akár most is tudunk beszélni, online vagyok most is, de délután is bármikor elérhető vagyok, 6ig mindenképp smiley
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo66 hete
eccs87 hete
Roli97 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete