Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 04 2024 04:19:21
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Eddyamonk - lvl 90 WW Monk
Eddyamonk
Tag

Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2014.06.09
Elküldve: 09-06-2014 17:35
Alap infók
- Karakternév:Eddyamonk
- Kaszt:Monk
- Faj:Tauren
- Talent-spec:Windwalker/Brewmaster
- /played (90-en és összesen):49day 14hour 7minute smiley
- Miért ezzel a kaszttal játszol?:
Számomra a monk hihetetlenül mobilis.Tud mindent amit elvárok egy kaszttól smiley Selfheal,Clean és melette hihetetlen jó dps. Egyszerüen imádom smiley
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: rendszeresen. Kovakiona a Voodoo egykori WW monkja okított ki engem anno ww monkról. Az ő tanácsait követem,fogadom/fogadtam meg.Bátran kérdezem ha bármi kérdésem van smiley
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?:
Eddyahunter - 558
Eddyawarlock - 556
Eddyamage - 550
- Milyen guildekben voltál eddig?:
Exsequors,Final Resistance (saját guild volt irl barátokkal),Wipefest
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?:Exsequors: Volt egy kisebb összetűzés,irl barátok átjöttek és megalakitottuk a Finalt.Ezzel az volt a baj,hogy kevés ember volt igy normálozgattunk elhülyültünk de feloszlottunk. A Wipefestbe nemvolt jó a raid idő irl gondok miatt.
- Referenciák?:-
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Eddyamonk/advanced


IRL:
- Kor:20
- Milyen szinten beszélsz angolul?:Közép szinten,Középfoku nyelvvizsga smiley
- Van-e Mumbled?: Természetesen,TS is,Ventri is.
- És mikrofonod?:Egyértelmü,beszédes emberke vagyok smiley
- Írj valamit magadról:Tanuló vagyok 1 évem van még. Melette producer/dj (Eddy Cole) néven. smiley Szeretem a sört,társaságot,Elektronikus zenét természetesen smiley És mindenem a zene smiley emelett megmaradt a WoW smiley

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?:
classic óta játszom. bc,wotlk full normal félhc szinten. ezután eladtam az accountom (én hülye) cata kimaradt. majd visszajöttem pandába monkkal. normalt ütöttem fullra. hcba első 3 bossig jutottam le mivel mondtam nem volt jó a raid idő ezért nem is tudtam menni. :/
- Hány raidet tudsz vállalni hetente?:mivel az a bizonyos probléma megváltozott,így bármennyit smiley
- Hogyan készülsz fel a raidekre?:taktikát elolvasom,megnézem videon (amit nemtudok) flask,poti nálam mindíg. és behozok egy sört smiley
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?:
Counter-Strikeozom régen komoly szinten. lanokra jártunk stb. már csak hobbi azis néha smiley
- Mi alapján állítod össze a geared?:
monknak a prio 5.4 óta crit,haste. ezalapján pakolom össze. piros socketbe agi sárgába agi,crit kékbe agi hit.fontos a 2es setbonus. a 4es annyira nem. ezért a 2est mindenféleképpen megtartom bármi is esik.
- Milyen spell-rotationt használsz?:igazából a monknak nincs rotája. a lényeg h fenntartom a tigerpower buffot. cdre megy a rising sun. chi brew-el backelem a tigereyet plusz a chit probálom ugy hogy akkor mikor nincs energy h ne essek ki a darából. kevés energynél energizing brew ha nincs chi brew. cdre a tigereye DE!!! összehangolom a trinket procokkal. és ha minden cdn az energy pedig low. fist of fury még visszatölt az energym. természetesen chi wave cdre. összehangolva tigereyeal azis. rushing jadet használok utolso talentnek. ironon váltok csak át xuenre álltalába mindenhol jó a rushing.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?:
Tigereyet normális elnyomni és normálisan kihasználi a fenntlévő idejét. Figyelni a trinket mikor proccol hozzá. igazából ez a titka a monknak. smiley(szerintem)


Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?:szeretnék haladni a contenttel egy normális,barátságos társasággal smiley
- Ismersz-e valakit a guildből?:
sajnos nem :/
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?:
aktív vagyok,szeretem a haladást, a jó hangulatot. nem afkzom nem kell rám várni. és a maximumot hozom ki a karakteremből saját tudásom szerint smiley
- Szereted a sört?:IGEN!
- És a töményet?:IGEN! (csak a házipálinka!) smiley
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?:nemigazán,nem veszem fel az ieneket,ha pedig építő jellegü megis fogadom smiley

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:4magos amd,hd 6770,8gb ram
- Milyen internethozzáférésed van?:20mb/s
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le):
elvui,tellmewhen,extracd,bigwigs.storm earth and fire,
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:
segítik a maximumot kihozni a karakteremből,nagyon hasznosak számomra smiley
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?:igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:igen

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani? mindent leírtam smiley
várom a válaszotoksmiley
Szerző RE: Eddyamonk - lvl 90 WW Monk
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 10-06-2014 20:29
Üdv.

Nagyon negatív referenciát kaptam rólad. Az illető állítása szerint, idézem: "Nagyon nem kitartó. Hihetetlenül öntelt,pökhendi és nagyképű alak." és még egyéb eseteket is megemlített. Lehet csak egy egy rosszakaród, éppen ezért örülnék neki, ha reagálnál a vádakra. Ha erről inkább privátban szeretnél beszélni, akkor válassz egy időpontot, többé kevésbé bármikor ráérek.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerkesztette: Fegyenc - 10-06-2014 20:29
Szerző RE: Eddyamonk - lvl 90 WW Monk
Eddyamonk
Tag

Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2014.06.09
Elküldve: 10-06-2014 21:20
rendben.mikor tudnánk beszélni? mivel gondolom az a rosszakaró olvassa az applyt ezért jobban preferálnám igen smiley teljes mértékben nemigaz egyik negatív jelző sem. szerintem valakivel összevagyok keverve smiley
Szerző RE: Eddyamonk - lvl 90 WW Monk
Nesh
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 67
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2013.11.03
Elküldve: 10-06-2014 22:22
Nekem tetszik az apply elég jó lett! WW monkunk meg amúgy se nagyon akad, pláne nem tank OS-el. Igazából a fenti vádak úgy is kiderülnek 1-2héten belül, ha persze felvételt nyersz. Gearhez, Reforgehoz nem tudok hozzászólni sajnos, ww monkhoz nem értek... majd valamelyik okos megmondja mit, hogy.

Sok sikert! smiley
Szerkesztette: Nesh - 10-06-2014 22:23
Szerző RE: Eddyamonk - lvl 90 WW Monk
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 11-06-2014 11:58
Legyen akkor ma 6 után. Ha esetleg nem lennék online, akkor 7.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo66 hete
eccs87 hete
Roli97 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete