Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 06 2024 00:04:22
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Bägpipe-Windwalker Monk
Bagpipe
Tag

Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2014.01.30
Elküldve: 30-01-2014 20:43
Alap infók
- Karakternév: Bägpipe
- Kaszt: Monk
- Faj: Orc
- Talent-spec: Windwalker
- /played (90-en és összesen):
Total time played: 36 days, 22 hours, 17 minutes, 22 seconds
Time played this level: 32 days, 12 hours, 20 minutes, 32 seconds
- Miért ezzel a kaszttal játszol?:
Azért ezt a kasztot választottam mert megtetszett a játékstílusa valamint a karakter összeállítása.
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?:
Nem szoktam nagyon figyelni. Icy-Veins-t szoktam böngészni a karakteremmel kapcsolatban valamint az os-al. Mindezek mellett hotfixekkel, patchekkel kapcsolatbam a Frostshock oldalt szoktam napi szinten böngészni .
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?:
Nem használok alt karaktert. Megpróbálok minden időmet a main karakteremre fordítani.
- Milyen guildekben voltál eddig?:
Delírium az első és az utolsó guild amiben voltam visszatérésem óta. Az ezelőtti guildeket nem nevezném jelentősnek .
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?:
Nem hagytam ott őket és nem is küldtek el. A Delírium oszlásnak indult a main playerek aktivitása miatt, ezért elhatároztam ,hogy guildet váltok.
- Referenciák?:
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/B%C3%A4gpipe/simple


IRL:
- Kor: 18
- Milyen szinten beszélsz angolul?: Középszinttől 1 kicsit jobban smiley
- Van-e Mumbled?: Van.
- És mikrofonod?:
Természetes kelléknek tartom.
- Írj valamit magadról:
Szabolcsi gyerek vagyok smiley
Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)
Cataclysm kivételével. Majdnem minden raiddel tisztában vagyok. Ha meg valami instára készülök előtte átnézem az adott content bossok taktikáit, illetve a specemhez kapcsolódó dolgokat.
- Hány raidet tudsz vállalni hetente?:
Amennyit szükségesnek tart a vezetőség.
- Hogyan készülsz fel a raidekre?:
Utána járok az aktuális boss taktikáknak , illetve megpróbálok minél több castomnak megfelelő videót megnézni, javaslatokat olvasni. Flask + kaja+ poti alapvető dolog smiley
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?:
Lolozok, Aion, Tera.
- Mi alapján állítod össze a geared?:
A híresebb playerek által javasolt bis táblázat alapján , valamint tesztelgetem ,hogy mivel tudnék többet kihozni a karakteremből .
- Milyen spell-rotationt használsz?:
2 Fajta speccel játszok ( lényeges eltérés nincs közöttük csak 1 talent váltakozik.) /Sokan hülyeségnek tartják ezt a módot viszont ízlések és pofonok/.Ezt Hercegék is látták már mert egy ideje már az alt karaktereikkel raidelek.
I. Xuen spec.
Elsőként jabbel chit szerzek(itt esély van arra ,hogy cost nélkül betudjam vinni az első Tiger palmot, vagy blackout kicket ha a passiv talentem erre lehetőséget nyújt). Miután rendelkezésemre áll 4 chi, először Tiger Palmot használok mivel ignorálja a target 30% armorját. /Vagy 2 blackout kick az ingyenes Tiger palm esetében/. A tiger palmot a Rising sun kick követi a +20%-os monk abillity damage miatt. Ezek után következi a Chi Brew ami lehetőséget nyújt arra ,hogy használhassam a Fist of Furymat , ami lényeges plusz damaget visz be. Ezek után jöhet a 2. chi brew, amely mellett lehetőségem nyílik még használni a Tigereye Brewet is ami 10 es stacken +60% damaget biztosít számomra. A fight közbe figyelek a Rising Sun kick, valamint a Tiger palm által biztosított "procc"-ra mivel ezek a leglényegesebb dolgok 1 dd monk számára és ha van felesleges chim blackout kickre használom fel .
2. Rushing Jade Wind spec.
Elsőként felhasználom a 2 chi brewemet.Mivel a rushing jade wind 40 energybe kerül ezért nem nagyon kivitelezhető a jab által stackelt chi. Ha a rushing jade wind aktív megnyitom a rotámat a Tiger palm-al, ezt követi a rising sun kick, ezek után 1 fist of fury, valamint a rushing jade wind állandó spammolása. Ezek mellet amikor lehetőségemben áll és cooldownon van a rising sun kick, "spammelem" a blackout kicket, mivel a glyphem miatt + 20% os sebzést visz be 4 másodpercig, ezekmellett pedig megadja az alap damaget. Ezen a specen lényeges szerepet játszik számomra a spiritek használata, abban a dologban nyilvánul meg pl.: Garrosnál +10-20% damagera teszek szert az első fázisban , valamint segítem a ranged dps-ek dolgát is a spiritemmel mivel a spiritem ugyan azt a damaget viszi be a másodlagos targetbe is (jelen esetben a weaponba). Valamint ez a spec jól felhasználható a Protectorsoknál, Dark Shamanoknál , Nazgrimnál, Spoilsnál valamint még Blackfusenál is.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?:
Olyan kihívás nincs amit egy ember ne tudna teljesíteni. Próbálom minden pillanatban a maximumot kihozni mind magamból, mind pedig a karakteremből smiley

Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: Böngésztem az oldalt és láttam ,hogy nagyon régóta együtt játszotok , amely számomra egy pozitív kisugárzást nyújtott . A guildnek van neve , van múltja és eddigi tapasztalataim szerint a legjobb playerek nálatok vannak, valamint önerőből megpróbáltam a legtöbbet teljesíteni de sajnos tovább már nem tudok lépni és szeretnék magasabb szinten raidelni és egy jó közösség tagja lenni.
- Ismersz-e valakit a guildből?:
Hercege-t, Näsh-t
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?:
Próbálom a maximumot teljesíteni.
- Szereted a sört?:
Nyári napokon a legjobb dolog az életbe smiley
- És a töményet?:
Szabolcsi vagyok, szerintem ezzel mindent elárultam magamról smiley smiley
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?:
Alkalmazkodó ember vagyok, minden embernek szíve joga kinyilvánítani a gondolatait smiley (nem bántana meg mivel szeretem és igénylem az építő jellegű kritikát)

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:
Processzor :QuadCore AMD Athlon II X4 620
Alaplap :Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Memória: Kingston HyperX Black 8 GB DDR3
Videókártya: ASUS DirectCU 2. Radeon HD 7850 DDR5 2GB.
Monitor : LG 22 "
Az alaplapot és a processzort a nyár folyamán szeretném lecserélni .
- Milyen internethozzáférésed van?:
15MB T-home
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le):
Bartender, DBM
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:
Sok addont nem használok mert csak FPS fogó. Atlaslootot valamint Recountot szoktam még használni meg 1 chat addont. Nincs szükségem " csilli villi " minimapp addonra stb.
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?:
Igen.
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:
2. Tulajdonosa vagyok az accountnak és már 3 éve egyedül használom az accountot.


Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?:
Maximalista ember vagyok akinek mellesleg nagy szája van smiley
Szerző RE: Bägpipe-Windwalker Monk
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 31-01-2014 19:37
Üdv.

Szép részletes apply, és a referenciád is megfelelő. Keress meg ingame egy kis beszélgetésre. Vagy ma este, de csak úgy 10 után (de nem biztos, hogy fent leszek), vagy holnap (ez a biztosabsmiley úgy 6-7 után.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo66 hete
eccs87 hete
Roli98 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete