Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 06 2024 03:31:26
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Immerzius Shaman apply
Immerzius
Tag

Hozzászólások: 1
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2014.01.05
Elküldve: 05-01-2014 20:16
Üdv!

Alap infók
- Karakternév: Immerzius
- Kaszt: Shaman
- Faj: Orc
- Talent-spec: perpill egy Enha PVE és egy Enha PvP (de szívesen elem/restozok ha szükség van rá)
- /played (90-en és összesen): Új karakter, a total played 7nap, a régi raider karaktereim viszont ennél jóval komolyabb játékidővel rendelkeznek

- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Szeretem a shamant, mindig is akartam egy max szintűt eredetin, a cement pedig mindig kedves volt a szívemnek, már a törtszerveres idők ótasmiley
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: általában új contentnél/patchnél keresgélek, hogy szinten tartsam a tudásom

- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Természetesen. Egy orc warlock, amivel LK idején játszottam ranged dpsként, és egy holypala amivel szintén LK,Cata idején healeltem.

- Milyen guildekben voltál eddig?: Régen arathor+twisting netherel játszottam egy 10-es baráti társasággal, miután szétesett és abbahagyták a tagok eljöttem ragnarosra ahol 1-2 régi osztálytársam játszott, azóta itt nem progresseltem komolyan MoP óta.
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: szétesés
- Referenciák?: A raid tapasztalatom,alkalmazkodóképességem,gyors tanulás
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Immerzius/simple

-Itt fontos: Az apply végén az egyébnél a gearről még említenék pár dolgot, tudom pocséksmiley


IRL:
- Kor: 21
- Milyen szinten beszélsz angolul?: angol nyelvvizsga megvolt anno elsőre, amúgy minden nap olvasok angolul + játszom is, szóval azért nem megy rosszulsmiley
- Van-e Mumbled?: Mumble,Ventri,Skype,Raidcall, ami csak kell, 3 perc és be is lövöm
- És mikrofonod?: természetesen van
- Írj valamit magadról: Bálint vagyok, 21 éves, Budapesten lakom. Szeretek új emberekkel megismerkedni. A wowos szokásaim: számomra a legfontosabb egy jó,nyugodt hangulatú remek baráti társasággal játszani, ahol ostorcsattogtatás és anyázás nélkül lehet jó hangulatban raidelni és "funolni" (pl 5ös hck,challenge runok,régi raidek achijai, world pvp, bármiben benne vagyok)

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?:
Vanilla : törtszerver, szóval nem sorolnám sehova

BC: na ez már összetettebb. Ez is törtön, de addigra rendes scriptelt működő blizzlike raidek mentek a szerveren. Itt alakult meg az előbb említett 10es baráti társaság, akikkel az akkori (hangsúlyozom tényleg rendesen működő) zul aman raidet takarítgattuk, amire büszkék voltunk a törtszerver mostoha körülményeihez képest: jól gearelt és felkészített karakterekkel mentünk.
Gruul,SSC,Magteridon, ezek voltak farmszinten, a 25ösöket a 10es csapatunk+ puggal töltöttük fel, persze a keménymag a kis csapatunk voltsmiley
Hyjal+BT+Sunwell már nem került be mire eljöttem eredetire.

LK: itt minden, az 5-ös hc achiktól kezdve a mimiron firefighteren keresztül az ICC-s mountig minden. + Heroic és hardmode killek. Az adott content idején csak yoggsaron 0watcher hiányzott és HC 10-es Lich king maradt ki, ezeken kívül minden hc,hardmode stb. (50 attemptes anub hc stb is megvolt rendszeresen)

Cata: minden, de itt már szétesőben volt a csapat szóval elég döcögősen.
Itt már jelentősen kevesebb Heroic boss ment le a progress ideje alatt, többet a dragonsoulos gearben ütöttünk be pótlásképp. (HC ragna+deathwing megvolt még MoP előtt)

MoP: első content teljesen + pár hc boss
ToT és SoO viszont még várat magára, a raidfindert nem említeném ide mert az katasztrófa mi megy ottsmiley



- Hány raidet tudsz vállalni hetente?: 4-5

- Hogyan készülsz fel a raidekre?: videó (tank-ranged spot), raidinfok,boss képességek. Ha új a content akkor a PTR-en játszó klánok videói elég nagy előnyt adnaksmiley

- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: Régen: Heroes 3, cossacks, age of empires, warcraft 3, diablo 2 LoD Bneten+előtte single playereztemsmiley

mostanában: Diablo 3
- Mi alapján állítod össze a geared?: A lehető legjobbat igyekszem kihozni. Ha érdemes rászánni a goldot+időt azért hogy akár 1 stattal is több legyen megcsinálomsmiley maximalista vagyok, szeretem ha "pörög a dps"

- Milyen spell-rotationt használsz?: na féltem hogy megkérdeziteksmiley cement shamannal van mit nyomni bőven:
nos, a fight unleash elementssel kezdődik amit később is cdre vagy igény szerint nyomok (+30% fire dmg a következő fire spellre) továbbá 6 gyorsabb autoattack hogy így hamarabb megvan az első 5-ös mael stack
ezután flame shock, ezt folyamatosan frissítem amint a 30% extrával tudom nyomni, hogy folyamatosan fent legyen (továbbá a lava lash szétszórja a fire novahoz ha aoe kell)
ezután a stormstrike és lava lash CD-re
közben amint megvan az 5 mael stack Lightingbolt
amikor nincs mit nyomni és még nem járt le a flame shock DoT earth shockkal töltöm ki a rotát
searing totem folyamatosan lent van, flame shock is, ezekre figyelek nagyon
A CD-ket igyekszem odafigyelve használni, mivel a bloodlust,elemental mastery, továbbá a fire elemental stb cdk sok synergit kapnak egymásból, amit próbálok kihasználni a legjobb dmg-ért

Stormlash totem: amikor a csapat kéri az extra dmgért
Bloodlust szintén kérésre
Továbbá a Windwalk totem, Healing stream totem szintén igény+kérés szerint kerül letételre
Az Ancestral Guidance szintén amikor kell, szép kis healt tol a csapatnak



- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: egy nehéz fight alatt tökéletesen használt és időzített rota, jól időzített cd-kel, sajnos a cementnek elég sok cdje van amiket be kell lőni jókor


Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: nagy múltra visszatekintő klán, és jó csapatnak tűntöksmiley

- Ismersz-e valakit a guildből?: nem

- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?: alkalmazkodó képes, gyorsan tanuló, aktív játékos vagyok, meghallgatom a kritikákat és megköszönöm mert azokból tudok tanulni és azoktól fejlődöm ha beleszólnak hogy hé srác ezt nem jól tolod, told így...

- Szereted a sört?: Őszintén? nemsmiley

- És a töményet?: helyzetfüggősmiley

- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?:

Nanásmiley De mindig van mit tanulni, és ha hozzátesz 1-2 építő jellegű tanácsot a lecseszéshez akkor megköszönöm az útbaigazítást és igyekszem nem elrontani többet az adott dolgotsmiley

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?: Laptop, de semmi vész nem touchpaddal bogarászom a monitort hogy jaj hol a piros karika (egér+billentyűzet van rákötve, és erős kis gép a 25-ös raidet is bírja maxon simán)

- Milyen internethozzáférésed van?: 4mbit/s

- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le):

Dominos bar kezelőt+keybindek, x-pearl a szebb UI-ért és látásviszonyokért, DBM (hö, alap)
atlastloot, silverdragon, gatherer, skada dmg,heal,stb meter


- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:----

- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: Igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: Igen

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?:

Nagyon fontos!
Én főleg WoD-ra gondoltam, hogy csatlakoznék hozzátok, mert én egy év szünet után jöttem vissza játszani és amint látjátok le vagyok maradva. Ami nem gond, csak nem várom el, hogy ilyen szar gearben vigyetek bárhova.
Én elsősorban ismerkednék, barátkoznék veletek, és amikor indul a bánzáj berobbannék a lecsóba.
(WoD release)
Ami nekem a legfontosabb: én egy jó, baráti klánt keresek ahova be tudok illeszkedni és hasznos tagja lehetek a csapatnak. Sajnos ez most még lehet korai lenne, ezért is inkább csak az altos raidjeitekre mennék gyakorolni, vagy ha challenge modoztok, 5-ös dungeon achik mountért vagy bármi egyéb ami a gearemnek megfelel. Ha netán vmilyen okból nincs meg a 10. ember a progress raidre, oda is szívesen megyek gyakorolni. Jobb egy noob undergeared shaman mint egy hiányzó embersmiley

Szívesen lennék a klán tagja akkor is ha csak WoD-tól tudnátok engem alkalmazni komolyabban.
Addig meg elvagyok mint a befőtt. Esetleg néha meghallgatom a raidjeiteket, hogy kicsit szokjam a hangokat meg hogy kinek mi a háklija amit érdemes elkerülnismiley

Nos, köszönöm a figyelmet.
-Bálint
Szerző RE: Immerzius Shaman apply
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 07-01-2014 11:50
Heló.

Érdekes kis apply, de ha jól sejtem mostanában egyre több ilyen lesz. Mindenesetre nagyon szimpatikus maga az apply. Keress meg ingame, hogy megbeszélhessük pontosan, hogyan is képzeled el te/mi ezt a lehetőséget.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo67 hete
eccs87 hete
Roli98 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete