Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 06 2024 07:33:48
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Takima-BM Hunter
Takima
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Komárom
Regisztrált: 2013.08.30
Elküldve: 30-08-2013 01:46
Alap infók
- Karakternév: Takima
- Kaszt: Hunter
- Faj:Human (Orc lesz)
- Talent-spec:Beast Mastery/ Survival
- /played (90-en és összesen): 76day
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Mert szeretem előtte mage volt évekig de a hunter jobban bejön.
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: Minden nap
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?:Komoly nincs bár megvan a Master of all achi.
- Milyen guildekben voltál eddig?: Arathor horda Envilimence majd Ally :Necrolit , Rise Legasy ,Interregnum.
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?: Gyenge volt az eddigi progress és el "casualosodott" a klán.
- Referenciák?:http://worldoflogs.com/guilds/65610/
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Takima/advanced


IRL:
- Kor:38
- Milyen szinten beszélsz angolul?: pár szót de vannak jópofa online fordítók a neten így nem gond az angol szöveg megértése sem
- Van-e Mumbled?: nincs
- És mikrofonod?: van
- Írj valamit magadról: Fegyveres Őr vagyok a HM alkalmazásában és szeretem a wowot. smiley

Raidek:
- Milyen tapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: Naxx tól kezdődően minden contetntet végig toltam. HC raidelést még Ulduarban próbáltam először de igazából normalban toltam végig minden eddigi raidet.
- Hány raidet tudsz vállalni hetente?:Minden nap tudok jönni és rengeteget játszok. Előre megírt kötött szolgálat vezénylés alapján dolgozok. Kér nap nappal itt este vagyok , Két nap éjszaka itt nem tudok játszani és négy nap szabad. A hónapban így pár nap nem tudok lenni.
- Hogyan készülsz fel a raidekre?:Minden nap olvasok fórumokat pl más szerverek vezető klán oldalait pl omnislash de rengeteg infó van a Method oldalán is. 100db 300 statos kaja olyan 150 poti min20 db flaska sebkötöző 20db ezek mindig nálam vannak és persze a pvp felszerelés smiley
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: csak a wow smiley
- Mi alapján állítod össze a geared?:nagyon jó leírás van az icy-veins.com oldalon, emellett ajánl egy item listát a MR Robot is bár ott nem árt figyelni mert néha nem találja el mi is a ténylegesen jó item.
- Milyen spell-rotationt használsz?: BM huntrnek nincs kimondott rotája. Nagyon fontos a CDk pontos használata illetve a Serpent Sting fentartása amit a Cobra Shotal frissítek ((egyben focust is termel) Frenzy amit a pet buffol fel és 5 stacknál tolom el a Focus Firet nem előtte. Ebben sokat segít az addon és a második razer naga egerem mert egyet már szétnyúztam.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Több dpst toljak mit a pet smiley Nos valójában kíváncsian várom mit hoz 5.2 megnövelik az arcane shot focus költségét és CD-t is elvesznek még nem tudom ezek mennyire befolyásolják majd a játék menetet de persze annyira nem aggódok szer továbbra is a legjobb dpsek egyike marad a cast


Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: Szeretnék komolyabban raidelni és huntert is kerestek.
- Ismersz-e valakit a guildből?: Fuuu van Sybarita. Évek óta ismerjük egymást bár nem ápoltunk szoros kapcsolatot mióta külön játszunk.
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?: Az egyén semmire sem megy ebben a játékban az erős kötelékek és a szilárd lojalitás egy mikroközösség alapja.
- Szereted a sört?: Csak a gyümiset smiley
- És a töményet?: csak ha 60% felett van
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: A buta ember megsértődik ha megmondják neki hibázott az okos tanul és profitál belőle hogy legközelebb jobb legyen. Egy felfokozott vagy erősen felindult idegi állapotban ami egy raiden szinte majdnem természetes nem lényeges ha elküldenek a francba. Nyilván okkal teszik.

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:500W CHIEFTEC SMART 12CM BOX GPS-500AB
MOTHERBOARD GIGABYTE H77-D3H s1155
INTEL CORE i5-3570 3,4GHz/6MB s1155 BOX
COOLER MASTER HYPER TX3 EVO
DDR III 8 GB 1600 KINGSTON HYPERX CL9 KIT
GEFORCE N650OC-1GI GTX650 1GB/GDDR5 PCIE GIGABYTE
1TB WD 7.2 SATAIII 64MB WD10EZRX
120 GB OCZ VERTEX 3 SATA III 2,5"
- Milyen internethozzáférésed van?:5mb/s beton stabil
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): elvUI, TellMeWen , JSHB, JSMD, DBM, GTFO.
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:Van közöttük általánosan jó addon de pl a JSMD kifejezetten hunter addon.
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?:igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: igen

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?:"Mást nem tudok mondani , kérem kapcsolja ki" smiley Ha adtok egy esélyt azzal sok minden megváltozik új szerver ami pvp bár ez a legkevesebb. Otthagyom összes altom amikért nem fog fájni nagyon a szívem de valószínű hogy újakat fogok húzni. Egy erős és nagy klán tagja lehetek és valahol belül elfog a rettegés vajon elég jó leszek hogy felérjek hozzájuk ? Szerintem igen de a puding próbája az evés és talán nem töményen közhelyes egy utolsó mondat. " A kocka elvan vetve"
Szerző RE: Takima-BM Hunter
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 30-08-2013 08:40
Heló.

Jól megírt apply, kérnénk egy kis időt a feldolgozására. Hamarosan végleges válasszal szolgálunk majd.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerző RE: Takima-BM Hunter
Brillight
Tag

Hozzászólások: 94
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2009.09.27
Elküldve: 30-08-2013 21:51
Honvéd jogosult +1 pont tőlem! smiley
arab14@freemail.hu
Szerző RE: Takima-BM Hunter
Brillight
Tag

Hozzászólások: 94
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2009.09.27
Elküldve: 30-08-2013 21:52
,,Nos valójában kíváncsian várom mit hoz 5.2 megnövelik az arcane shot focus költségét és CD-t is elvesznek még nem tudom ezek mennyire befolyásolják majd a játék menetet de persze annyira nem aggódok szer továbbra is a legjobb dpsek egyike marad a cast"

Btw nem 5.4 jön ki?
arab14@freemail.hu
Szerző RE: Takima-BM Hunter
Takima
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Komárom
Regisztrált: 2013.08.30
Elküldve: 30-08-2013 22:35
Elírtam, természetesen 5.4 akart lenni.
Szerző RE: Takima-BM Hunter
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 02-09-2013 10:18
Heló.

Az apply amit írtál kielégítő. Ahogy néztem a geared is, beleértve mindent amit ez takar. Igaz, nagyjából 4,6%al van több hit ratinged, amit ha kérdőre vonnék, nyilván az lenne a válasz, hogy nem tudsz többet reforgolni, és muszáj hites gemeket használnod az agi bónusz miatt. Igaz, talán egy másik fegyverrel megoldható lenne, de gondolom nincs jobb ilvlű.

Syb sok jót mondott rólad, dicsérte az elhivatottságodat és kitartásodat. Viszont, más forrásból kifogásolták a DPSedet. Alacsonynak tartották a gearedhz képest. Ami még ellened szól, hogy nem rendelkezel HC tapasztalattal.

A helyzet az, hogy van a klánban hunter, és ha egy olyan kerülne mellé, aki látványosan rosszabb DPSt tol, akkor sajnos neki nem jutna túl sok szerep, és nem feltétlenül azért, mert két hunter nem fér meg a raidben. Mivel másik szerverről érkeznél, nem szeretnélek abba a kellemetlen helyzetbe hozni téged, hogy esetleg egy pár hét után kirakunk, és te hoppon maradsz. Tehát a helyzet nagyon egyszerű. Ha úgy érzed képes leszel kompetitív DPSt tolni, hogy bent lehess a harcokon, akkor megbeszélhetjük a részleteket. Ha viszont nem szeretnéd vállalni a kockázatot, akkor köszönjük a jelentkezést.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerkesztette: Fegyenc - 02-09-2013 10:19
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo67 hete
eccs87 hete
Roli98 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete