Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 06 2024 01:24:36
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Csicskusz - enhancement shaman
Csicskusz
Tag

Hozzászólások: 8
Lakóhely: Budapest XIV.
Regisztrált: 2013.08.12
Elküldve: 12-08-2013 16:09
Alap infók
- Karakternév: Csicskusz
- Kaszt:Shaman
- Faj:Tauren
- Talent-spec:Enhancement
- /played (90-en és összesen): 28/34 nap
- Miért ezzel a kaszttal játszol?: Szeretem a high burst classokat, az enhancement ebben elég jónak tűnik
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?: elég gyakran, mert az enhancement mechanizmusainak megértéséhez különösen hasznos
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: Van egy 503 ilvl balance druidom
- Milyen guildekben voltál eddig?:The Dark Phoenix
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?:
- Referenciák?: -
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél): http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Csicskusz/advanced


IRL:
- Kor:18
- Milyen szinten beszélsz angolul?:felsőfok
- Van-e Mumbled?:nincs
- És mikrofonod?:van
- Írj valamit magadról:18 éves tanuló vagyok idén szeptemberben kezdem a technikusi évemet

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?: Akkor kezdtem raidelni amikor 5.3-ban visszajöttem, azelőtt pvp orientált voltam, ezért visszanyúló raid tapasztalatom nincs, Throne of Thunder normalt ütöttem, illetve azelőtt minden T14 raidet normal nehézségen
- Hány raidet tudsz vállalni hetente?: az összeset
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: Minden raidre minimum 100 potival indulok, illetve minimum 10 flaskkal, és az éppen releváns boss taktikokat gyorsan átismétlem
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?: -
- Mi alapján állítod össze a geared?: Mivel eddig nem volt lehetőségem BiS gearre törekedni, mindig azt vittem, ami volt, vagy amit megkaptam
- Milyen spell-rotationt használsz?: Enhancement shamannak nincs rotája, spell prioritás van, eszerint a fontossági sorrend szerint kell eljárni, mikor dps-elek
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?: Fenntartani egy kompetens dps-t olyan bosson is, ahol masszív AoE-t kell produkálni, ugyanis az enhancement AoE sebzése nem olyan kiemelkedő, illetve kicsit körülményes végrehajtani


Az Infinite Cooldown:
- Miért minket választottál?: A leírás alapján szimpatikusnak tűnik a guild
- Ismersz-e valakit a guildből?: nem
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be?: Eléggé raidképesnek érzem magam, eddig annyi lehetőségem nem volt ragyogni, illetve egy enhancement shaman jó dpst, és hasznos buffokat tud hozni a raidnek
- Szereted a sört?: igen
- És a töményet?: azt is, a hubertus a kedvencem
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?: megbántani nem bántana meg, egy kis bűntudatot okozna, persze ha ez a Warlock officer jogosan cseszne le, ezen felül megpróbálnék sokkal jobban odafigyelni a dolgokra

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:i3 3220, nvidia630GT 2GB, 6GB ram
- Milyen internethozzáférésed van?: T-Home, sebességet nem tudok mondani, de eléggé stabil
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le): DBM, BigWigs, Skada, úgy gondolom raid szempontjából ezek fontosak
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?: UI módosító addonokat nem használok kivéve a KUI nameplates-t, én sokkal jobban érzem magam, ha az eredet Blizzard UI-val játszhatok, egykét módosítás elfér, de pédául a Bartendertől és az ehhez hasonló addonoktól kiráz a hideg
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?: teljes mértékben
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?: igen, én vettem

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?: Tudom elég gány a nevem, de szerintem ez semmiben nem befolyásolja azt, hogy mit produkálok játékon belül.
Szerző RE: Csicskusz - enhancement shaman
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 14-08-2013 13:20
Heló.

Első ránézésre, ahogy végig futottam a jelentkezésedet, rosszabbra számítottam. De aztán a tüzetesebb áttekintést követően, már sokkal érdekesebbé vált. Bár maga az apply egy kissé száraz, és nem nagyon terjedelmes, viszont nincs tele helyes írási hibákkal, és a mondatok is normálisan vannak megfogalmazva.

Kezdeném a hiányosságokkal. A riad tapasztalat hiánya talán a legszembetűnőbb. Ez komoly hátrányt jelent. Nem kifejezetten a mostani contentre gondolok, hanem a régebbi kiegészítők béli hiányosságokra. De ugye egy ügyes játékos gyorsan tanul, így hát ezt nem vettem kizáró oknak. A másik már ennél sokkal kisebb hiba a reforge. A hit ratinged egy picivel több, viszont az expertise ratinged meg kevesebb mint a cap. Ránézésre használsz reforge addont, de ha esetleg nem, akkor a reforge liteot ajánlom figyelmedbe. Egy másik hasonlóan apró hiba a két piros gem a gearedben. Amennyire tudom hastere kéne gemelned, és a többi gemed is ezt sugalja, éppen ezért fura számomra, hogy miért nem használsz ott is agi/haste narancssárga gemet. A herbalism sem egy raider profession, de ezen már tényleg könnyen lehet változtatni.

Ami tetszett, hogy a hiányos raidelés ellenére, próbáltad kihozni a maximumot a karakteredből. Csomó LFR kill, és a normál tárgyak upgradelve, azt mutatják, hogy foglalkozol a karaktereddel. Éppen ezért úgy gondolom, hogy akár jól is szerepelhetnél. Nem mondok még végleges választ, megbeszélem a bennfentes emberekkel. Előfordulhat, hogy ez eltart majd néhány napig, ugyan is most raid szünetet tartunk a nyár miatt, és ilyenkor lassan folynak az ügyek, légy türelmes. Hja igen, a nevedet te viseled, ha neked megfelel smiley ...



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerkesztette: Fegyenc - 14-08-2013 13:22
Szerző RE: Csicskusz - enhancement shaman
Csicskusz
Tag

Hozzászólások: 8
Lakóhely: Budapest XIV.
Regisztrált: 2013.08.12
Elküldve: 14-08-2013 14:42
Köszönöm szépen a választ. A gemeket kicseréltem, teljesen kiment a fejemből, a 2 pure agi gem LFR itemekben volt. A reforge-al sajnos nem tudok mit kezdeni, AskMrRobot-ot használok, és aszerint reforge-al nem lehet javítani a hit és exp értékeket. Azt írja, miután bekapcsoltam azt az opciót, hogy soha ne menjen cap alá, hogy a kesztyűmre tegyek 170 expertise enchantot. Ingame addont még nem használtam ennek az optimalizálására, de ki fogom próbálni.
Szerző RE: Csicskusz - enhancement shaman
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 18-08-2013 12:32
Üdv.

Keress meg ingame egy kis beszélgetésre. Egyezzünk meg egy időpontban. Ma szinte egész nap ráérek, holnap már kevésbé. Írd meg neked mikor felelne meg.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerző RE: Csicskusz - enhancement shaman
Csicskusz
Tag

Hozzászólások: 8
Lakóhely: Budapest XIV.
Regisztrált: 2013.08.12
Elküldve: 18-08-2013 22:50
Szia, elnézést kérek a kései válaszért, holnap egész nap ráérek, mai napon programom volt.
Szerző RE: Csicskusz - enhancement shaman
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 18-08-2013 23:11
Akkor, majd napközben felnézek és keresni foglak. Ha lehet a main karaktereddel légy fent.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo66 hete
eccs87 hete
Roli98 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete