Infinite Cooldown
Home · DKP · Fórum · WcL Mjus 06 2024 08:14:08
Navigáció
Home
Fórum
Letöltések
Hall Of Fame
Kapcsolat
Képek
Search
Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 888
Legújabb tag: jacobcak545
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

antalyaliali
06/01/2020 11:54
Boldog új évet, sok jót kívánok neked [url=http://www.kepezhali
yikama.net]kepez hali yikama[/url]


torubots
03/10/2018 15:57
[url=http://spokojnie.net
.pl/]http://spokojnie.net
.pl/[/url]


fubaaro
01/10/2018 11:40
[url=http://cellulit-leki
.pl/]http://cellulit-leki
.pl/[/url]


zsapi
27/12/2017 11:38
KAcérkodok a gondolattal smiley

Lmi
30/10/2016 04:41
szerintem semmi.

Vagabondo
08/08/2016 15:07
En jovok Legionre vissza. Mennyi esely van egy officer rankra? 7 ev utan? Csak sajat karakterek reszere, nem fogok belole Allifalokat csinalni...

Vami
15/03/2016 14:41
Nem megy a ventrilo smiley

Lmi
17/12/2015 22:26
https://www.youtube.com/w
atch?v=3aLyiI2odhU


Lmi
29/10/2015 16:26
hmmmmmmmmm

Lmi
03/07/2015 10:52
https://www.youtube.com/w
atch?v=GW7iHpkUGLU&list=R
DkfoJUeyMsOE&index=7


Archívum
Fórumtéma megtekintése
Infinite Cooldown | Külsős Fórumok | Toborzás
Szerző Lyonsteel-Elemental shaman
Lyon herceg
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Délegyháza
Regisztrált: 2013.06.28
Elküldve: 28-06-2013 17:20
- Karakternév: Lyonsteel
- Kaszt:Shaman
- Faj:Goblin
- Talent-spec:Elemental
- /played (90-en és összesen):21/28 days
- Miért ezzel a kaszttal játszol?:A kihivások részen leirom.
- Milyen gyakran olvasol theorycraftot?:Nem ismerem ezt az oldalt késöbb tüzetesen átvizsgálom
- Vannak-e komolyabb alt karaktereid, ha igen milyenek?: feral druid 498
- Milyen guildekben voltál eddig?:Blizzard szerveren eddig csak leveling illetve ismerösök guildjében voltam.Az egyéb részen hosszabban kitaglalom.
- Miért hagytad ott őket, esetleg küldtek el?:
Nagyobb méretű embercserélődés,a régi hangulat hiánya illetve a content vége.
- Referenciák?:Nincsen ajánlásom
- Armory link a karakteredhez (abban a gearben loggolj ki, amivel raidre jönnél):
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Lyonsteel/simple


IRL:
- Kor:25
- Milyen szinten beszélsz angolul?:Irásban 9/10 szóban 4/10
- Van-e Mumbled?:Régebben volt akkor hosszabb viták után ts3ra váltottunk nem hiszem különösebb gondot jelentene felrakni egyet és az alapjait megtanulni.
- És mikrofonod?:Van
- Írj valamit magadról:
Nem szeretek magamról beszélni túlzottan.Szüleimmel lakom tartósan munkanélkéli vagyok.Falun élünk csirkéket tartunk és van 3 kutyánk.

Raidek:
- Milyen raidtapasztalattal rendelkezel (részletesen)?:
tört szervereken Bc raidek 2év Lk raidek 2év(itt RS amit normálisan müködő scriptel nem igazán sikerült heroicon leütni) Catából sajna csak LFR DS-t ismerem smiley
Pandaria contentböl normál mogu'shan voltam csak amely nem lfr jellegű
- Hány raidet tudsz vállalni hetente?:3-4
- Hogyan készülsz fel a raidekre?:
- WoW mellett milyen más játékkal játszol/játszottál komolyabban?:
Diablo 2 1.5 évig Poe fél évig,Nem online jellegű játékok esetében pedig kicsit hosszú lenne a sor.
- Mi alapján állítod össze a geared?:
Más emberek tanácsai illetve bis gear javaslatok alapján
- Milyen spell-rotationt használsz?:
We dont wipe it addont használok.
totemek (elöször a nem boost jellegű totemek aztán Fire elemental stormlash),FS,EB,LavB.LighB,Fulmitation 6-7 stacken.Unleash+ LB FS ha nem éppen instantra proccolt.
- Mit érzel a legnagyobb kihívásnak a kasztodban?:
Minden karakter Aspectje a saját hitvallásának.A sámán egyszerre bír supporttal és teljes körű szereppel a raidben,A kihivás ebben megmérettetni és sámánnak maradni.


- Miért minket választottál?:
Elsősorban olyan guildet kerestem amelyik rendbeszedett infrastruktúrával rendelkezik(honlap,szabályzat,forum)Aztán kicsit beleolvasva némelyik topicban megtetszett a guild.
- Ismersz-e valakit a guildből?:Nem
- Miért gondolod, hogy jól illenél az IC-be? Progress guildben voltam ulduar óta és a progress a sok kínos try a bossokon a centiket haladás a tudatos elöregondolkozás vonz.
- Szereted a sört?:Igen
- És a töményet?:Kevésbé
- Ha a Warlock officerünk elküld raiden a francba, az mélyen megbántana?:Néha jobb egy sértést lenyelni ha a másikban forrongnak az érzelmek.

Tech:
- Milyen számítógépről játszol?:
Intel Pentium III Xeon, 2700 MHz,ATI Radeon HD 4600 Series 4giga memória
- Milyen internethozzáférésed van?:1 megás GTS datanet
- Milyen addonokat használsz? (A legfontosabbakat írd le):
DBM,We don't wipe it,shaman friend,quartz,omnicc
- Ha nem használsz addonokat, miért? Ha használsz, miért ezeket?:
- Egyedüli használója vagy-e az accountnak?:Igen
- Első tulajdonosa vagy-e az accountnak?:Igen

Egyéb:
- Bármi más amit meg szeretnél osztani?:
Ide irnám le a raidtapasztalatokat.
privát szerver:Illidanwow 1 év,Tauriwow 4év
BC content
Emlékszem az egész szerveren 2 db sámán volt akik nem voltak hajlandóak egy raidre jönni mert utálták egymást.Akkor húztam fel az első sámánomat a hunter és a druid után.Eleinte healeltem vele,aztán megtetszett főleg már swp fele mikor trashen átöltöztem(healing up damage upos gear 2.4.3) néhányszor megtetszett.Miután a szerver megszünt a taurin próbáltam szerencsét többnyire elemen,ugyanazokkal az emberekkel.Tölük Naxx-os-eoe környékénváltam el .Az okok igazából ,hogy nem igazán haladtunk semerre.A héten mikor kiléptem beinveltek egy újoncot aki állitása szerint naxxban csak 1 bosst ütöttek le,aztán miután 8 ember leidzte magát a csak Kt-t tartalmazó ID-re elmentek a másik guildel kt-t leütni mi pedig kezdtünk egy új raidet xD.
Ez a guild a The Shadow Alliance volt.
Aztán felvettek immáron újra restoként.1évig komolyabb problémák nem voltak,aztán beköszöntött ulduar nyitása és az 1.7es celeron nem igazán kedvezett a kissé több erőfeszitést váró contentnek és inkább dpsbe küldtek véglegesen.Toc content elég rövidre sikerült a blizzard részéről ekkora kaptam az amúgy elég rövid raidnapokat kiböviteni lehetőséget ismerösömnek az accján "catáztam",pont úgy ahogy naxx körül icc-ztem Moltenen.
A mostani tauris guildem sajnos egyre inkább hajlik a legelső guildem színvonalához.A kötelező tlejesitése még megy de a progresselés(RS) már nem érdekli az embereket,ileltve nincsenek meg a készségeik hozzá.
Ragnán nem játszok olyan régóta,de ennyi év után van olyan rutinom és intuicióm,hogy elboldogulok.
Szerző RE: Lyonsteel-Elemental shaman
Fegyenc
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 1627
Lakóhely: Révkomárom
Regisztrált: 2008.06.07
Elküldve: 01-07-2013 11:51
Heló.

Bocs a kissé megkésett válaszért, de sűrű volt a hétvége. Mivel láthatóan kezdő játékos vagy, ezért próbálok visszafogottan és konstruktívan értékelni.

Legközelebb ha jelentkezel, akkor a tört szerveres tapasztalatodat nem kéne ecsetelni, maximum érintőlegesen megemlítheted, hogy ott is játszottál.

A kérdések egy részére nem is válaszoltál. Nem véletlenül vannak felrakva. Viszont ha válaszolsz, akkor ne tűnjön úgy, hogy nem tudod értelmezni a kérdést. Azt írod, nem ismered a theorycraft oldalt, majd leírod, hogy milyen jól tudod értelmezni az angol írott szöveget. A theorycraft nem egy oldal, hanem egy fogalom.

Kezdő játékosként nem baj, ha nagyot akarsz harapni a pve világában, de ha ennyire nem rendelkezel rutinnal, nem árt ha elsőként egy kevésbé progresszív csapatba jelentkezel, ahol lesz lehetőséged jobban megismerni a raidelést.

A karaktered, meglepő mód nem szenvedett nagy hiányosságokban. Voltak rendesen gemek, enchantok, meg ami kell. Tehát az igyekezet meg van.

A jelentkezésedet elutasítom, sok sikert a klánkereséshez.



IQTESZT

A tesztet 32 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 52 sikerült helyesen megoldanod.
Az IQ-d értéke 138 pont.
Szerző RE: Lyonsteel-Elemental shaman
Lyon herceg
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Délegyháza
Regisztrált: 2013.06.28
Elküldve: 01-07-2013 13:26
Szia

Kicsit hosszabb lélegzetű a tgf ezért csak msot vettem észre kihagytam 2 kérdést ebből az egyik úgy érzem kizárja a másikat,Miért használsz addont miért nem.
- Hogyan készülsz fel a raidekre?: flask poti és lehetőleg ha időm engedi korábban odacammogok az insta elé.
A kezdő játékos jelzőt mint contentre és kiegésztítőre értve elfogadom,a játék egészére nézve viszont nem.
A tört szerveres tapasztalatokon kivül mégis mit irtam volna le? a 2 hónap katát és a 2 hónap pandát?
Azt hogy ezeket nem értékeled inkább a tört szerveres tapasztalataid hiányát jelzi mint a saját hiányosságaimat.
Theorycraftról sosem hallottam,google segitségvel csak oldalt találtam,ezért azt irtam amit róla.

Mindenesetre köszönöm a lehetőséget számítottam hasonló megitélésre.Talán több idővel több hírnevet szerzek a szerveren és talán még megismétlem a tgfet.
Szerkesztette: Lyon herceg - 01-07-2013 13:33
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.

Legutóbbi látogatók
djjmatexxe 5 hete
Rhagnarok16 hete
Herakleson21 hete
Vami24 hete
Nesh48 hete
Vagabondo67 hete
eccs87 hete
Roli98 hete
Eruwe118 hete
Schalyt148 hete